- Avaleht
- Kasutatud telefonid
-
Pixel 8 Pro
Pixel 8 Pro
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Pixel 8 Pro
Variant
Seisukord
Klass C: Seadmel võib olla üsna palju kriimustusi ja kulumisjälgi nii ekraanil kui tagaküljel. Mõjutatud on siiski ainult välimus – telefon töötab muus osas ideaalselt! Loe lähemalt
Aku
Hea aku: Sinu uuel telefonil on vähemalt 85% aku tervis. Sellest piisab, et aku kestaks tavakasutuse korral terve päeva. Loe lähemalt
Värv
Bay
Porcelain
Obsidian
Mint
289 €
289 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Pixel 8 Pro
Jõudlus ja protsessor
Google Pixel 8 Pro on varustatud Google Tensor G3 kiibistikuga, mis on valmistatud 4 nm tehnoloogiaga. Telefonil on nona-core protsessor, mis koosneb 3.0 GHz Cortex-X3, neljast 2.45 GHz Cortex-A715 ja neljast 2.15 GHz Cortex-A510 tuumast, pakkudes suurepärast jõudlust kõigi sinu vajaduste jaoks. Lisaks on sellel graafikamahukate rakenduste ja mängude jaoks Immortalis-G715s MC10 GPU.
Ekraan ja disain
Google Pixel 8 Pro pakub kiirgavat ja elavat vaatamiskogemust oma 6,7-tollise LTPO OLED-ekraaniga, mis toetab 120Hz, HDR10+ ja maksimaalset heledust 2400 nitti. Telefonil on alumiiniumkorpus ning eesmine ja tagumine külg on kaitstud Corning Gorilla Glass Victus 2-ga. Lisaks on see tolmu- ja veekindluse tagamiseks IP68-klassi sertifikaadiga.
Salvestusruum
Telefonil on erinevad sisemälu valikud: 128GB, 256GB, 512GB ja 1TB. Kõik mudelid on varustatud 12GB RAM-iga ja kasutavad UFS 3.1 kiireks andmeedastuseks, mis võimaldab teil andmeid tõhusalt salvestada, hankida ja edastada.
Kaamera
Google Pixel 8 Pro on varustatud kolmekordse tagakaameraga. Seal on 50 MP põhikaamera, 48 MP periskoop telefoto-kaamera 5x optilise suumiga ja 48 MP ülikõrge kaamera. Esikaamera on 10,5 MP. Telefon toetab ka 4K videolindistamist ning sisaldab funktsioone nagu Multi-zone Laser AF, Ultra-HDR, panoraam, Best Take ja Zoom Enhance.
Aku kestvus
Tänu võimsale 5050 mAh Li-Ion akule pakub Google Pixel 8 Pro pikka aku kestvust. See toetab 30W juhtmega laadimist ja 23W juhtmevaba laadimist, võimaldades laadida kuni 50% vaid 30 minutiga. Telefonil on ka Bypass Charging funktsioon.
Ühendused ja andurid
Google Pixel 8 Pro toetab nii 4G kui ka 5G võrke, pakkudes kiireid ja stabiilseid ühendusi. Telefonil on ka Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 ja NFC. Lisaks on see varustatud mitmesuguste anduritega, sealhulgas ekraani all olev sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur, kompass ja baromeeter.
Tarkvara ja uuendused
Telefon töötab Android 14-ga, kuid seda saab uuendada Android 16-ni. Google Pixel 8 Pro toetab kuni seitsme suure Androidi uuendust, mis tagab, et teil on alati juurdepääs uusimatele funktsioonidele ja turvauuendustele.
Värvid
Google Pixel 8 Pro on saadaval neljas erinevas värvitoonis: Obsidian, Porcelain, Bay ja Mint. Värvi valik võib aidata peegeldada teie isiklikku stiili ja maitset.
Meil on tarvikud, mida vajad
Pildigalerii
PildigaleriiTehnilised andmed Pixel 8 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Aku maht | 5 050 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% 30 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | LTPO OLED |
| Kaal | 213 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 76,5 × 162,6 × 8,8 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.2 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 10 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Periscope telephoto 48 MP / Ultralainurk 48 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.