- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Huawei
-
Honor 10
Huawei
Honor 10
Huawei
Honor 10
Variant
Seisukord
Klass C: Seadmel võib olla üsna palju kriimustusi ja kulumisjälgi nii ekraanil kui tagaküljel. Mõjutatud on siiski ainult välimus – telefon töötab muus osas ideaalselt! Loe lähemalt
Värv
Phantom Green
Midnight Black
Phantom blue
Glacier Grey
79 €
79 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Honor 10
Disain ja suurus
Huawei Honor 10 on elegantne ja kaasaegne nutitelefon mõõtmetega 149.6 × 71.2 × 7.7 mm. See kaalub 153 g, mis teeb selle mugavaks kaasaskandmiseks. Telefonil on Gorilla Glass 5 klaasesikülg lisakaitseks, alumiiniumraam vastupidavuse tagamiseks ja klaastagakülg, mis annab sellele luksusliku välimuse.
Ekraan
See nutitelefon on varustatud 5,84-tollise IPS LCD-ekraaniga, pakkudes ekraani ja keha suhet umbes 79,9%. Resolutsiooniga 1080 × 2280 pikslit ja pikslitihedusega umbes 432 ppi võite oodata teravat ja elavat pildikvaliteeti.
Jõudlus
Honor 10 tagab kiire ja tõhusa jõudluse tänu Kirin 970 kiibistikule ja kaheksatuumalisele CPU-le (4 × 2.4 GHz Cortex-A73 & 4 × 1.8 GHz Cortex-A53). Mudelil on operatsioonisüsteemina Android 8.1 (Oreo), kuid seda saab uuendada Android 10, EMUI 10 versioonile.
Salvestusruum
Huawei Honor 10 pakub erinevaid sisemisi salvestusvõimalusi: 64GB 4GB või 6GB RAM-iga ning 128GB 4GB, 6GB või 8GB RAM-iga. Pange tähele, et sellel seadmel ei ole lisasalvestuse jaoks kaardipesa.
Kaamera
Telefon on varustatud topelt põhikaameraga, millel on 16 MP ja 24 MP mustvalge sensor, mõlemal on ava f/1.8. Lisaks on sellel 24 MP esikaamera, mis on ideaalne selgete ja detailsete selfide tegemiseks. Nii põhikaamera kui ka esikaamera suudavad salvestada videot 1080p kvaliteediga kiirusel 30 fps.
Heli
Huawei Honor 10 on sisseehitatud kõlar ja 3.5 mm kõrvaklappide pesa. See toetab 32-bitist/192kHz Hi-Res heli, pakkudes suurepärast helikogemust.
Sideühendus ja andurid
See nutitelefon toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, kahesageduslikku Wi-Fi Directi ja Bluetooth 4.2. Telefonil on mitmesuguseid sensoreid, sealhulgas eesmine sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur ja kompass.
Aku kestvus
Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, toidab Huawei Honor 10 mittevahetatav Li-Po 3400 mAh aku. Kiire laadimisfunktsiooniga saad laadida kuni 50% vaid 24 minutiga, muutes selle praktiliseks kiireks energiatankimiseks liikvel olles.
Tehnilised andmed Honor 10
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2018 |
| Aku maht | 3 400 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 22 W · 50% 24 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 5,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 153 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 71,2 × 149,6 × 7,7 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 24 MP |
| Tagakaamera | Primary 16 MP / B/W 24 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.