- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Huawei
-
Mate 30 Pro
Huawei
Mate 30 Pro
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Mate 30 Pro
Erakordne visuaalne kogemus huawei mate 30 pro-ga
6,53-tollise ja 108,7 cm2 suurusega Huawei Mate 30 Pro pakub ületamatut visuaalset kogemust. Ekraan, mis on OLED HDR10, on eraldusvõimega 1176 × 2400 pikslit, pakkudes teravust umbes 409 ppi. Lisaks kaitseb ekraani Corning Gorilla Glass 6, mis lisab selle vastupidavusele ja tugevusele.
Muljetavaldav jõudlus
Huawei Mate 30 Pro, mida toidab Kirin 990 (7 nm) kiibistik, on varustatud kaheksatuumalise protsessoriga, mis koosneb 2×2,86 GHz Cortex-A76, 2×2,09 GHz Cortex-A76 ja 4×1,86 GHz Cortex-A55 tuumadest ning Mali-G76 MP16 graafikaprotsessorist. See tagab kiire ja sujuva jõudluse, olenemata sellest, kas mängid nõudlikke mänge, voogesitad videoid või teed mitmeid toiminguid korraga.
Erakordne kaamera võimekus
Mate 30 Pro on varustatud kolmekordse põhikaameraga, mis sisaldab 40 MP lainurkkaamerat, 8 MP telefoto kaamerat 3x optilise suumiga ja 40 MP ülilainurkkaamerat. See pakub ka Leica optikat, kahe-LED topeltheledus välku, panoraam- ja HDR-funktsioone, mis võimaldavad teha suurepäraseid fotosid igas valgusolukorras.
Suurepärane selfie-kaamera
Huawei Mate 30 Pro esikaamera on 32 MP lainurkkaamera, mis on ideaalne selfide tegemiseks. See on varustatud HDR-i ja panoraamifunktsioonidega, mis võimaldavad teil teha suurepäraseid selfisid rikkalike detailide ja erksate värvidega.
Tugev konstruktsioon ja disain
Huawei Mate 30 Pro on valmistatud klaasist esiküljega (Gorilla Glass 6), klaasist tagaküljega (Gorilla Glass 6) ja alumiiniumraamiga, mis muudab selle nii elegantseks kui ka vastupidavaks. Lisaks on see IP68 reitinguga, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel kuni 2 meetri sügavusel 30 minutit.
Suur sisemälu
Huawei Mate 30 Pro pakub piisavalt ruumi kõigi teie rakenduste, piltide, videote ja muude failide jaoks, sisemäluga kas 128GB või 256GB, mõlemad 8GB RAM-iga. Lisaks kasutab see UFS 3.0-tehnoloogiat kiirema andmeedastuse jaoks.
Võimas heli ja täiustatud ühenduvus
Kuigi Huawei Mate 30 Pro-l puudub 3,5 mm kõrvaklappide pesa, on sellel 32-bitine/384 kHz helitehnoloogia, mis tagab ülihea helikvaliteedi. Lisaks pakub see mitmesuguseid ühendusvõimalusi, sealhulgas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1, NFC ja USB Type-C 3.1.
Võimas aku pikaajaliseks kasutamiseks
Huawei Mate 30 Pro tagab pikaajalise kasutamise tänu 4500 mAh Li-Po mittevahetatavale akule. Seade toetab ka 40W juhtmega laadimist, 27W juhtmevaba laadimist ja vastupidist juhtmevaba laadimist, mis teeb aku laadimise lihtsaks.
Tehnilised andmed Mate 30 Pro
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2019 |
| Aku maht | 4 500 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 40 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 198 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 73,1 × 158,1 × 8,8 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 40 MP / Telefoto 8 MP / Ultralainurk 40 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.