- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Huawei
-
P20 Lite
Huawei
P20 Lite
Huawei
P20 Lite
Variant
Seisukord
Klass A: Seade on peaaegu nagu uus. Võid oodata vaid üksikuid väga väikeseid jälgi ja kasutusmärke. Loe lähemalt
Värv
Midnight Black
Klein Blue
Sakura Pink
Gold
89 €
89 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: P20 Lite
Disain ja koostekvaliteet
Huawei P20 Lite pakub elegantset disaini, millel on nii esikülg kui ka tagakülg klaasist ning raam alumiiniumist. Selle mõõtmed on 148,6 × 71,2 × 7,4 mm ja kaal vaid 145 grammi, mistõttu on see nii kompaktne kui ka kerge kaasas kanda.
Ekraani kvaliteet
Telefonil on 5,84-tolline IPS LCD-ekraan, mis katab umbes 80,5% telefoni esiküljest. Ekraan pakub 1080 × 2280 piksli lahutusvõimet, mis tagab terava ja selge pildi suure detailirohkusega.
Jõudlus ja võimsus
Huawei P20 Lite pakub kiiret ja sujuvat jõudlust tänu oma võimsale Kirin 659 kiibistikule ja kaheksatuumalisele protsessorile. Telefon on saadaval mitmes erinevas konfiguratsioonis, kui rääkida sisemälust ja RAM-ist, pakkudes kuni 128GB salvestusruumi ja 4GB RAM-i.
Kaamerafunktsioonid
Huawei P20 Lite põhikaamera koosneb kahe kaamera seadistusest, millel on 16 MP põhisensor ja 2 MP sügavussensor. Kaameral on funktsioonid nagu LED-välk, HDR ja panoraam ning see suudab salvestada videot 1080p-s. Ees on 16 MP selfie-kaamera.
Heli ja kommunikatsioon
Telefonil on sisseehitatud kõlar ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa. Mis puudutab traadita kommunikatsiooni, siis Huawei P20 Lite toetab Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, GPS, GLONASS ja BDS. NFC on saadaval teatud mudelitel.
Sensorid ja funktsioonid
Huawei P20 Lite on varustatud mitmesuguste sensoritega, sealhulgas tagaküljel asuva sõrmejäljelugejaga, kiirendusmõõturi, güroskoobi, lähedussensori ja kompassiga. Seadmel on ka microSDXC tugi lisamälu jaoks.
Aku tööiga
Telefoni toiteallikaks on eemaldamatu Li-Po 3000 mAh aku. See pakub head aku kestvust ja toetab 18 W laadimist kiireks laadimiseks, kui seda vajatakse.
Värvivalikud
Huawei P20 Lite on saadaval mitmes atraktiivses värvitoonis, sealhulgas Klein Blue, Sakura Pink ja Midnight Black, nii et saate valida stiili, mis sobib teile kõige paremini.
Tehnilised andmed P20 Lite
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2018 |
| Aku maht | 3 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 18 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 5,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 145 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 71,2 × 148,6 × 7,4 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Sügavus 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.