- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Huawei
-
P30 Pro New Edition
Huawei
P30 Pro New Edition
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: P30 Pro New Edition
Huawei p30 pro new editioni ülevaade
Huawei P30 Pro New Edition on tippklassi mobiiltelefon, mis ilmus juunis 2020. Disainiga, mis sisaldab alumiiniumsilikaatklaasist esikülge ja tagakülge ning alumiiniumraami, kiirgab see telefon nii elegantsi kui ka vastupidavust.
Ekraan ja kuva
Oma 6,47-tollise OLED-ekraaniga ja resolutsiooniga 1080 × 2340 pikslit pakub Huawei P30 Pro New Edition selget ja värviküllast vaatamiskogemust. Telefoni ekraani ja korpuse suhe ~88,6% tagab peaaegu piirideta vaate, mis on ideaalne videote vaatamiseks või mängude mängimiseks.
Jõudlus ja salvestus
Toetudes Kirin 980 kiibistikule ja kaheksatuumalisele protsessorile, pakub see telefon muljetavaldavat jõudlust. See tuleb koos Android 10, EMUI 10.1 ja Google Play teenustega. Lisaks pakub Huawei P30 Pro New Edition heldet salvestusruumi sisemäludega 128GB/6GB RAM või 256GB/8GB RAM.
Kaamerafunktsioonid
Huawei P30 Pro New Edition pakub suurepäraseid fotovõimalusi oma kolmekordse põhikaameraga, mis sisaldab 40 MP lainurkkaamerat, 8 MP periskoop-telefoto kaamerat ja 20 MP ülisuurkaamerat. Lisaks võimaldab TOF 3D-kaamera sügavusmõõtmist täiustatud portreefotode jaoks.
Esikaamera
Selfi-entusiastidele pakub telefoni 32 MP esikaamera teravaid ja selgeid pilte. HDR-funktsiooniga saad teha suurepäraseid fotosid olenemata valgusoludest.
Konstruktsioon ja vastupidavus
Huawei P30 Pro New Edition on konstrueeritud vastupidavaks nii tolmu kui ka vee suhtes, omades IP68 reitingut, mis tähendab, et see talub vees sukeldamist kuni 2 meetri sügavusele kuni 30 minutiks.
Ühenduvus ja andurid
See seade toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 ning GPS-i, GLONASS-i, BDS-i, GALILEO-t ja QZSS-i positsioneerimiseks. Lisaks on sellel NFC-funktsioon, infrapunapord ja ekraani all olev sõrmejäljeandur lisaturvalisuse tagamiseks.
Aku ja laadimine
Huawei P30 Pro New Edition kasutab 4200 mAh Li-Po akut. See toetab 40W juhtmega laadimist ja saab laadida kuni 70% vaid 30 minutiga. Lisaks toetab see 15W juhtmevaba laadimist ja omab funktsiooni juhtmevaba vastupidiseks laadimiseks.
Tehnilised andmed P30 Pro New Edition
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2020 |
| Aku maht | 4 200 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 40 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 192 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 73,4 × 158 × 8,4 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 40 MP / Periscope telephoto 8 MP / Ultralainurk 20 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.