- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Nothing
-
Phone (1)
Nothing
Phone (1)
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Phone (1)
Tutvustus nothing phone (1)
Nothing Phone (1) on uuenduslik nutitelefon, mis ühendab kaasaegse tehnoloogia ja stiilse disaini. Juulis 2022 turule tulnud telefon on saanud populaarseks valikuks tehnoloogiahuviliste seas üle kogu maailma. Telefonil on vastupidav konstruktsioon, mille esikülg ja tagakülg on valmistatud Gorilla Glass 5 klaasist ning alumiiniumraam tagab lisakindluse.
Ekraan ja displei
Telefonil on 6,55-tolline OLED-ekraan, mis toetab 1B värve, 120Hz värskendussagedust ja HDR10+. ~85,8% ekraani ja keha suhte ning 1080 × 2400 pikslise lahutusvõimega pakub Nothing Phone (1) teravat ja elavat visuaalset kogemust.
Jõudlus ja operatsioonisüsteem
Mobiiltelefoni toidab Qualcomm SM7325-AE Snapdragon 778G+ 5G kiip, mis tagab kiire ja sujuva jõudluse. See töötab Android 12-ga, kuid seda saab uuendada Android 15-le. Lisaks toetab see kuni kolme suuremat Android-i uuendust ja on varustatud Nothing OS 3.0-ga ainulaadse kasutajakogemuse jaoks.
Mälu ja salvestus
Nothing Phone (1) on saadaval sisemäluga kas 128GB, 256GB ja mälumahuga vastavalt 8GB või 12GB RAM. Pange tähele, et sellel mudelil ei ole mälukaardi pesa, seega valige salvestusmaht, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.
Kaamerafunktsioonid
Telefonil on 50 MP kaksik peakaamera, millest üks on lai ja teine ülikõrglai. Lisaks on olemas 16 MP esikaamera. Ükskõik, kas pildistate või salvestate videoid, Nothing Phone (1) pakub kõrgekvaliteedilisi pilte ja filme.
Heli ja side
Mudeli funktsioonide hulka kuuluvad stereokõlarid ja tugi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 ning Bluetooth 5.2 jaoks. Samuti on sel NFC, mis võimaldab lihtsat sidumist ja kiiret andmeedastust. Siiski tuleb märkida, et sellel mudelil puudub 3,5 mm kõrvaklappide pesa.
Aku ja laadimine
Nothing Phone (1) on varustatud 4500 mAh Li-Ion akuga, mis tagab pika aku tööea. See toetab 33W juhtmega laadimist, mis tähendab, et aku laeb 50% täis vaid 30 minutiga ja täislaadimine toimub 70 minutiga. Lisaks toetab see 15W juhtmevaba laadimist ning 5W vastupidist juhtmevaba laadimist.
Värvivalik
Nothing Phone (1) on saadaval kahes klassikalises värvitoonis: valge ja must. Vali värv, mis kõige paremini sobib sinu stiili ja isikupäraga.
Tehnilised andmed Phone (1)
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 4 500 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 33 W · PD3.0, QC4 · 50% 30 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,6 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 194 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 75,8 × 159,2 × 8,3 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Ultralainurk 50 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.