- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
12 Pro
Xiaomi
12 Pro
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Xiaomi
12 Pro
Variant
Seisukord
Klass C: Seadmel võib olla üsna palju kriimustusi ja kulumisjälgi nii ekraanil kui tagaküljel. Mõjutatud on siiski ainult välimus – telefon töötab muus osas ideaalselt! Loe lähemalt
Värv
Blue
Purple
Gray
189 €
189 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: 12 Pro
Ülim ekraan
Xiaomi 12 Pro pakub täiustatud LTPO AMOLED-ekraani suurusega 6,73 tolli. 1B värvide, 120Hz värskendussageduse, Dolby Visioni, HDR10+ ja kuni 1500 niti heledustasemega pakub see ekraan ületamatut visuaalset kogemust. Lisaks on ekraan kaitstud Corning Gorilla Glass Victusega lisatugevuse tagamiseks.
Võrratu jõudlus
Varustatud Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 kiibistikuga, pakub Xiaomi 12 Pro uskumatut jõudlust igat tüüpi ülesannete jaoks. Olenemata sellest, kas mängite nõudlikke mänge või mitme ülesandega töötades mitmete rakenduste vahel, tagab telefoni kaheksatuumaline CPU ja võimas Adreno 730 GPU sujuva ja viivitusteta kasutajakogemuse.
Erakordne kaamera
Xiaomi 12 Pro kolmekordse kaamerasüsteemiga, mis koosneb 50 MP laia, 50 MP telefoto ja 50 MP ülilainurkkaamerast, saate teha suurepäraseid fotosid igas olukorras. Lisaks saate salvestada videoid kuni 8K eraldusvõimega, pakkudes uskumatult detailset ja elavat videopilti.
Muljetavaldav salvestusmaht
Xiaomi 12 Pro pakub kuni 256GB sisemälu ja 12GB RAM-i, mis annab piisavalt ruumi kõigile teie rakendustele, fotodele, videotele ja failidele. Tänu UFS 3.1-tehnoloogiale võite oodata kiiret andmeedastust ja lühikesi laadimisaegu.
Kvaliteetne heli
Xiaomi 12 Pro on varustatud Harman Kardoni poolt häälestatud stereokõlaritega, mis tagavad rikkaliku ja detailse heli. Olenemata sellest, kas kuulad muusikat, vaatad filme või mängid mänge, hindad kindlasti kõrgekvaliteedilist helikogemust.
Kiire ja tõhus laadimine
Xiaomi 12 Pro aku mahutavusega 4600 mAh tagab terve päeva kestvuse. Lisaks toetab see 120W juhtmega laadimist, mis võimaldab sul laadida kuni 100% vaid 18 minutiga. See toetab ka 50W juhtmevaba laadimist ja 10W tagurpidi juhtmevaba laadimist.
Kaasaegsed funktsioonid
Xiaomi 12 Pro on täis kaasaegseid funktsioone, nagu ekraani all olev sõrmejäljeandur, kiirendusmõõtur, güroskoop, kompass, baromeeter ja virtuaalne lähedusandur. Lisaks toetab see 5G-võrke, mis võimaldab teil nautida ülikiiret allalaadimist ja voogedastust.
Saadaval mitmes värvitoonis
Xiaomi 12 Pro on saadaval mitmes atraktiivses värvitoonis, sealhulgas hall, sinine, lilla ja roheline. Vali värv, mis sobib kõige paremini sinu stiili ja isikupäraga.
Tehnilised andmed 12 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2021 |
| Aku maht | 4 600 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 120 W · PD3.0, QC4 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | LTPO AMOLED |
| Kaal | 204 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 74,6 × 163,6 × 8,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Telefoto 50 MP / Ultralainurk 50 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.