- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Redmi Note 11
Xiaomi
Redmi Note 11
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Redmi Note 11
Silmapaistev ekraanikvaliteet
Xiaomi Redmi Note 11 pakub 6,43-tollist AMOLED-ekraani eraldusvõimega 1080 × 2400 pikslit. 90Hz värskendussageduse ja kuni 1000 niti eredusega saate nautida selget ja sujuvat visuaalset kogemust, olenemata ümbritsevast valgusest. Ekraan on lisakaitseks kaetud Corning Gorilla Glass 3-ga.
Muljetavaldav jõudlus
Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G kiibistikuga ja kaheksatuumalise CPU-süsteemiga pakub Xiaomi Redmi Note 11 kiiret ja sujuvat jõudlust. Telefonil on neli 2,4 GHz Kryo 265 Gold tuuma ja neli 1,9 GHz Kryo 265 Silver tuuma, mis tagavad tõhusa ja ühtlase kasutajakogemuse.
Suurepärane kaamerafunktsioon
See mobiil on varustatud ruudukujulise põhikaameraga, mis sisaldab 50 MP lainurkkaamerat, 8 MP ülilainurkkaamerat, 2 MP makrokaamerat ja 2 MP sügavuskaamerat. Samuti on sellel 13 MP selfie-kaamera. Nende kaameratega saate teha suurepäraseid fotosid ja videoid 1080p@30fps.
Vastupidav aku tööaeg
Xiaomi Redmi Note 11 töötab Li-Po 5000 mAh akuga, mis pakub pikaajalist kasutamist. 33W juhtmega laadimisega saate laadida kuni 100% vaid 60 minutiga, mis vähendab ooteaega.
Suur salvestusruum
Telefonil on sisemälu valikud: 64 GB 4 GB RAM, 64 GB 6 GB RAM, 128 GB 4 GB RAM ja 128 GB 6 GB RAM. Sellel on ka spetsiaalne microSDXC-kaardi pesa täiendava salvestusruumi jaoks.
Uuendatud operatsioonisüsteem
Xiaomi Redmi Note 11 töötab Android 11 ja seda saab uuendada Android 13-le koos MIUI 14 liidesega. See pakub kasutajasõbralikku ja intuitiivset kogemust ning juurdepääsu paljudele rakendustele ja teenustele.
Stiilne disain ja vastupidavus
Telefoni kaal on 179 grammi ja mõõtmed 159,9 × 73,9 × 8,1 mm. See on IP53-sertifikaadiga, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel vertikaalsete veepihustuste vastu. Saadaval on värvid Graphite Gray, Twilight Blue ja Star Blue.
Mitmekülgsed ühendusvõimalused
Xiaomi Redmi Note 11 toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, BDS, GALILEO ja palju muud. Sellel on ka NFC-funktsionaalsus (sõltuvalt turust/piirkonnast), infrapuna port, FM-raadio ja USB Type-C 2.0 port OTG-toega.
Tehnilised andmed Redmi Note 11
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 33 W · PD3.0, QC3 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,4 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 179 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 73,9 × 159,9 × 8,1 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 13 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Ultralainurk 8 MP / Makro 2 MP / Sügavus 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.