- Avaleht
- Kasutatud telefonid
-
Pixel 4a 5G
Pixel 4a 5G
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Pixel 4a 5G
Avasta 5g-kogemust google pixel 4a 5g-ga
Avasta 5G-tehnoloogia jõud Google Pixel 4a 5G abil. Toetades GSM-, HSPA-, LTE- ja 5G-võrke, pakub see nutitelefon sulle kiiremaid allalaadimisi, kvaliteetset voogesitust ja tõhusamat veebisirvimist. Turule toodud novembris 2020, on see mudel muutunud populaarseks valikuks tehnoloogiahuviliste seas.
Tugev ehitus ja disain
Google Pixel 4a 5G on ehitatud Corning Gorilla Glass 3 esiklaasi ning vastupidava plastist tagakülje ja raamiga. Sõltuvalt 5G-versioonist kaalub see nutitelefon 168 g kuni 171 g, mistõttu on seda lihtne kaasas kanda. Sellel on Nano-SIM ja eSIM, mis võimaldab kasutajatel lihtsalt erinevate mobiilioperaatorite vahel vahetada.
Kvaliteetne oled-ekraan
6,2-tollise OLED-ekraaniga pakub Google Pixel 4a 5G teravat ja elavat kuva. Ekraani resolutsioon on 1080 × 2340 pikslit ning ekraani ja korpuse suhe on umbes 84,1%. Samuti kaitseb seda Corning Gorilla Glass 3, et vältida kriimustusi ja kahjustusi.
Tõhus jõudlus
Google Pixel 4a 5G, mis töötab Android 11-ga ja on uuendatav Android 14-le, pakub kiiret ja sujuvat kasutajakogemust. Sellel on Qualcomm Snapdragon 765G 5G kiibistik ja octa-core CPU, mis annab piisavalt jõudu mitme ülesande täitmiseks ja mängimiseks. Lisaks on sel 6GB RAM ja 128GB sisseehitatud salvestusruum, kuid mälukaardi jaoks pole ruumi.
Topeltkaamerad suurepäraste piltide jaoks
Google Pixel 4a 5G on varustatud kahe põhikaameraga: 12,2 MP lainurkkaamera ja 16 MP ülilainurkkaamera. Need kaamerad on varustatud funktsioonidega nagu LED-välk, Pixel Shift, Auto-HDR ja panoraam, mis võimaldavad teha muljetavaldavaid pilte. Lisaks saate salvestada 4K- ja 1080p-videoid.
Stereo kõlarid ja 3,5 mm pistik
Google Pixel 4a 5G on varustatud stereokõlaritega, mis pakuvad täiustatud helikogemust. Sellel on ka 3,5 mm pistik, et saaksite oma lemmikkõrvaklapid privaatseks kuulamiseks ühendada. Lisaks on sellel Bluetooth 5.0, mis võimaldab teil juhtmevabasid seadmeid sujuvalt ühendada.
Tõhus aku ja laadimine
See nutitelefon on varustatud Li-Po 3885 mAh akuga, mis tagab piisavalt energiat terveks päevaks. Seade toetab 18W juhtmega laadimist, mis võimaldab kiiret ja tõhusat laadimist just siis, kui seda kõige rohkem vajate.
Saadaval kahes värvitoonis
Google Pixel 4a 5G on saadaval kahes elegantses neutraalses värvitoonis: Just Black ja Clearly White. Vali see, mis kõige paremini sobib sinu stiili ja isikupäraga.
Tehnilised andmed Pixel 4a 5G
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2020 |
| Aku maht | 3 885 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 18 W · PD2.0 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,2 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 168 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 74 × 153,9 × 8,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 8 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 12 MP / Ultralainurk 16 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.