- Avaleht
- Kasutatud telefonid
-
Pixel 8a
Pixel 8a
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Pixel 8a
Disain ja ehituskvaliteet
Google Pixel 8a on stiilne mobiiltelefon, mille mõõtmed on 152.1 × 72.7 × 8.9 mm ja kaal 188 grammi. Sellel on Gorilla Glass 3 kaitstud klaasesikülg, alumiiniumraam ja plastikust tagakülg. Telefonil on IP67-klassi kaitse, mis tähendab, et see on tolmu- ja veekindel kuni ühe meetri sügavusel 30 minutit.
Kõrglahutusega oled-ekraan
Varustatud 6,1-tollise OLED-ekraaniga, millel on HDR ja värskendussagedus 120Hz, pakub see mudel suurepärast visuaalset kogemust. Ekraani lahutusvõime on 1080 × 2400 pikslit, mis annab pikslitiheduseks umbes 430 ppi. Corning Gorilla Glass 3 kaitsega, säilitab ekraan kõrge kvaliteedi isegi igapäevasel kasutamisel.
Jõudlus ja salvestusruum
Google Pixel 8a on varustatud võimsa Google Tensor G3 kiibistikuga ja sellel on Nona-core CPU. Mudel on saadaval 128GB või 256GB sisemäluga, mõlemad variandid 8GB RAM-iga. Pange tähele, et sellel mudelil ei ole mälukaardi pesa.
Täpsem kaameratehnoloogia
See mobiiltelefon on varustatud topelt põhikaameraga: 64 MP lainurkkaamera ja 13 MP ülilainurkkaamera. Sellel on ka 13 MP esikaamera. Kaamerad toetavad erinevaid funktsioone, nagu Dual-LED välk, Pixel Shift, Ultra HDR, panoraam ja Best Take. Lisaks saad salvestada videot 4K-kvaliteedis.
Muljetavaldav helikvaliteet
Google Pixel 8a on varustatud stereo kõlaritega, et pakkuda teile suurepärast helikogemust. Pange siiski tähele, et mudelil puudub 3.5 mm kõrvaklapipesa.
Võimas aku
Mudelit toidab 4492 mAh Li-Po aku. See toetab 18W juhtmega laadimist ja 7.5W juhtmevaba laadimist. Tänu oma bypass-laadimise funktsioonile saate otse oma telefonist laadida teisi seadmeid.
Ühenduvusvõimalused
Google Pixel 8a toetab GSM, HSPA, LTE ja 5G võrke. Sellel on ka Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.3 ja NFC. Telefonil on ka GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS ja NavIC positsioneerimiseks.
Värvivalikud
Google Pixel 8a on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, sealhulgas Obsidian, Porcelain, Bay ja Aloe, et sobituda sinu isikliku stiiliga.
Tehnilised andmed Pixel 8a
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Aku maht | 4 492 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 18 W · PD3.0 |
| Laadimine (juhtmevaba) | 7 W |
| Ekraani suurus | 6,1 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 188 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 72,7 × 152,1 × 8,9 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.2 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 13 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 64 MP / Ultralainurk 13 MP |
| Energiaklass (EL) |
|
| Parandatavus |
|
| Kukkumiskindlus |
|
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.