Huawei
P20
Huawei
P20
Variant
Seisukord
Klass B: Seadmel esineb tavapärase kasutuse ja kulumise jälgi. Suuri mõlke, tugevaid kahjustusi ega sügavaid kriimustusi siiski ei ole. Loe lähemalt
Aku
Hea aku: Sinu uuel telefonil on vähemalt 85% aku tervis. Sellest piisab, et aku kestaks tavakasutuse korral terve päeva. Loe lähemalt
Värv
Midnight Blue
Black
Pink Gold
Twilight
89 €
89 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: P20
Ülevaade huawei p20-st
Huawei P20 on muljetavaldav mobiiltelefon, mis tuli turule aprillis 2018. Kuigi seda enam ei toodeta, on see endiselt atraktiivne valik kasutatud turul. Tänu oma vastupidavale klaasile ja alumiiniumraamile ning veekindlale pinnale pakub see nii stiili kui ka vastupidavust.
Ekraan ja disain
See nutitelefon on varustatud suurejoonelise 5,8-tollise IPS LCD-ekraaniga, mille ekraani ja korpuse suhe on umbes 80,4%. 1080 × 2240 piksliline resolutsioon tagab teravad ja selged pildid, pakkudes suurepärast visuaalset elamust.
Jõudlus ja salvestus
Huawei P20 töötab Kirin 970 kiibistikuga ja sellel on kaheksatuumaline protsessor, mis tagab sujuva ja kiire jõudluse. See on saadaval kahes erinevas RAM-versioonis - 4GB ja 6GB, sisemiste mälumahtude valikutega 64GB ja 128GB. Pange siiski tähele, et välise salvestuse jaoks puudub kaardipesa.
Kaamerafunktsioonid
See Huawei mudel uhkeldab dual-peakaameraga, millel on 12 MP ja 20 MP. Laser-AF, värvispektrisensor ja Leica-optika abil saate teha suurepäraseid fotosid. Lisaks on seal ka lihtne 24 MP selfie-kaamera täiuslike portreede jäädvustamiseks.
Operatsioonisüsteem
Huawei P20 on algselt varustatud Android 8.1 (Oreo) operatsioonisüsteemiga, kuid seda saab uuendada Android 9.0 (Pie) versiooniks, mis pakub kaasaegsemat kasutajakogemust ning juurdepääsu uuematele rakendustele ja funktsioonidele.
Laadimine ja aku tööiga
Huawei P20 pakub pikaajalist aku tööiga 3400 mAh Li-Po mitte-vahetatava akuga. Samuti toetab see 22,5W juhtmega laadimist, et tagada kiirem laadimisaeg ja lühem ooteaeg.
Ühenduvus ja andurid
Nutitelefonil on mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS ja NFC. Sellel on ka mitmeid andureid, sealhulgas eesmine sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, läheduse andur ja kompass.
Värvivalikud
Huawei P20 on saadaval mitmes värvivalikus, sealhulgas Twilight, Black, Midnight Blue ja Pink Gold. Vali see, mis kõige paremini sobib sinu isikliku stiiliga.
Tehnilised andmed P20
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2018 |
| Aku maht | 3 400 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 22 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 5,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 165 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 70,8 × 149,1 × 7,7 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 24 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 12 MP / B/W 20 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.