- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Nothing
-
Phone (3a) Pro
Nothing
Phone (3a) Pro
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Phone (3a) Pro
Muljetavaldav ekraanikogemus
Nothing Phone (3a) Pro pakub suurepärast visuaalset kogemust tänu oma 6,77-tollisele AMOLED-ekraanile, millel on 1B värvid, 120Hz, 2160Hz PWM, HDR10+ ja heledus kuni 3000 nitti. Resolutsiooniga 1080 × 2392 pikslit (~387 ppi tihedus) ja ekraani-keha suhtega ~88,0% on voogesitus, mängimine ja muud visuaalsed tegevused sellel telefonil puhas nauding.
Vastupidav konstruktsioon
Klaasist esi- ja tagakülg ning plastikraamiga pakub see mobiiltelefon vastupidavat konstruktsiooni, mis suudab taluda igapäevaseid pingutusi. See on IP64-klassi, mis tähendab, et see on tolmukindel ja talub veepiisku. Ekraani lisakaitseks on see varustatud Panda Glassiga Mohsi tasemel 5.
Muljetavaldavad kaamerafunktsioonid
Telefonil on kolmik-peakaamera koos 50 MP lainurk, 50 MP periskoop telefoto ja 8 MP ülilainurk objektiividega. Need kaamerad on varustatud funktsioonidega nagu LED-välklamp, panoraam ja HDR. Lisaks saate salvestada videot kuni 4K@30fps. Selfi-huvilistele on olemas ka 50 MP esikaamera.
Kõrge jõudlus
Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 kiibistikuga ja Octa-core protsessoriga varustatud Nothing Phone (3a) Pro tagab kiire ja sujuva kasutuskogemuse. Olgu tegemist nõudlike mängude mängimise või mitme rakenduse samaaegse kasutamisega, hindate kindlasti selle sujuvat jõudlust.
Suur salvestusmaht
See mobiiltelefon on saadaval sisemiste salvestusvõimalustega 128GB ja 256GB, mõlemad 8GB RAM-iga. Teine mudeliversioon pakub 256GB salvestusruumi koos 12GB RAM-iga. See tähendab, et sul on piisavalt ruumi oma rakenduste, mängude, fotode ja muude failide jaoks.
Pikk aku kasutusaeg
5000 mAh akuga saate oma Nothing Phone (3a) Pro'd kogu päeva intensiivselt kasutada ilma laadimiseta. Ja kui on aeg laadida, pakub 50W kiirlaadimine tõhusat laadimist, mis viib aku 0-st 50%-ni vaid 19 minutiga.
Moodne ühenduvus
Nothing Phone (3a) Pro toetab 5G-d, mis tähendab, et saad internetis surfata, videoid voogedastada ja mänge mängida suure kiiruse ja madala latentsusega. Lisaks on telefonil Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct ja Bluetooth 5.4, et tagada sujuv ühendus teiste seadmete ja võrkudega.
Unika funktsioonid
Nothing Phone (3a) Pro on varustatud unikaalsete funktsioonidega, nagu kolm LED-valgusriba tagaküljel teadete, kaameravalgustuse ja 26 adresseeritava tsooni jaoks. Lisaks on telefonil kiire ja turvalise avamise jaoks sõrmejäljelugeja ekraani all. Samuti toetab see Android 15, pakkudes kuni kolme suurt Androidi värskendust ja Nothing OS 3.1.
Tehnilised andmed Phone (3a) Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2025 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 50 W · 50% 19 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 211 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 77,5 × 163,5 × 8,4 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 50 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Periscope telephoto 50 MP / Ultralainurk 8 MP |
| Energiaklass (EL) |
|
| Parandatavus |
|
| Kukkumiskindlus |
|
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.