OnePlus
12
OnePlus
12
Variant
Seisukord
Klass A: Seade on peaaegu nagu uus. Võid oodata vaid üksikuid väga väikeseid jälgi ja kasutusmärke. Loe lähemalt
Aku
Uus originaalaku: Ehtne originaalaku 100% tervisega. Tavaliselt seetõttu, et oleme aku uue vastu välja vahetanud. Loe lähemalt
Värv
Flowy Emerald
Silky Black
Silver
1 099 €
1 099 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: 12
Oneplus 12
OnePlus 12 on kõrgekvaliteediline ja vastupidav mobiiltelefon, mis turule toodi detsembris 2023. Sellel on kõrgekvaliteediline ehituskvaliteet kaitsva klaasiga nii esi- kui tagaküljel (Gorilla Glass Victus 2 ja Gorilla Glass) ning alumiiniumist raam. Mõõtmed on 164.3 × 75.8 × 9.2 mm ja kaal on 220 g. Telefon on varustatud Nano-SIM-iga ning toetab ka eSIM-i. Lisaks on see IP65-klassi järgi tolmukindel ja talub madalsurvelisi veejugasid.
Ekraan
6,82-tollise LTPO AMOLED-ekraaniga, mis toetab 1B värve ja 120Hz värskendussagedust, pakub OnePlus 12 suurepärast visuaalset kogemust. Ekraani resolutsioon on 1440 × 3168 pikslit ja pikslitihedus ~510 ppi. Lisaks on ekraan kaetud Corning Gorilla Glass Victus 2-ga, et tagada lisakindlus.
Jõudlus
OnePlus 12 on varustatud võimsa Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 kiibistikuga, pakkudes uskumatut jõudlust. Telefon töötab Android 14-ga ja toetab kuni nelja suurt Androidi uuendust. Sellel on Octa-core protsessor ja Adreno 750 graafikaprotsessor, mis teeb sellest suurepärase seadme nõudlike mängude ja rakenduste jaoks.
Mälu ja salvestusruum
Telefonil on erinevad sisemised salvestusvõimalused, alates 256GB kuni 1TB, ja RAM vahemikus 12GB kuni 24GB, pakkudes piisavalt ruumi sinu rakenduste, piltide ja failide jaoks. Siiski tuleb märkida, et OnePlus 12 ei oma mälulaienduse pesa.
Kaamera
OnePlus 12 on muljetavaldav kolmekordne kaamera tagaküljel, millel on 50 MP, 64 MP ja 48 MP sensorid. Need kaamerad toetavad Hasselblad Color Calibration, Dual-LED välk, HDR ja panoraamvõtet. Telefonil on ka 32 MP esikaamera. Mõlemad kaamerad toetavad 4K videolindistust.
Heli
OnePlus 12 on varustatud sisseehitatud stereokõlaritega, kuid puudub 3,5 mm kõrvaklapipesa. See toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli, et pakkuda paremat helikogemust.
Ühendused
Telefonil on palju erinevaid ühendusvõimalusi, sealhulgas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Bluetooth 5.4, NFC ja infrapuna. Sellel on ka USB Type-C 3.2 port laadimiseks ja andmeedastuseks.
Aku
OnePlus 12 on varustatud 5400 mAh Li-Po akuga, mis toetab 100W juhtmega laadimist, võimaldades telefoni laadida 100% vaid 26 minutiga. See toetab ka 50W juhtmevaba laadimist ja 10W vastupidist juhtmevaba laadimist.
Meil on tarvikud, mida vajad
Pildigalerii
PildigaleriiTehnilised andmed 12
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Aku maht | 5 400 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 100 W · PD, QC |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | LTPO AMOLED |
| Kaal | 220 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 75,8 × 164,3 × 9,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.2 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Periscope telephoto 64 MP / Ultralainurk 48 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.