- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- OnePlus
-
Nord CE 2 Lite 5G
OnePlus
Nord CE 2 Lite 5G
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Nord CE 2 Lite 5G
Stiilne disain ja kompakt suurus
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G pakub elegantset disaini klaasesise ja plastist raami ning tagaküljega. Selle mõõtmed on 164.3 × 75.6 × 8.5 mm ja kaal 195 grammi, muutes selle mobiili nii kompaktseks kui ka kergesti kaasaskantavaks. Saadaval on värvid Black Dusk ja Blue Tide ning see on varustatud kahe Nano-SIM kaardipesaga.
Suur ja detailne ekraan
Telefon on varustatud suure 6.59-tollise IPS LCD-ekraaniga, mille resolutsioon on 1080 × 2412 pikslit. Umbes 84.1% ekraani-ja-korpuse suhtele ja umbes 401 ppi pikslitihedusega saate selge ja detailse pildikogemuse. Ekraan toetab ka 120Hz värskendussagedust, mis tagab sujuvamad animatsioonid ja kerimise.
Kiire ja tõhus jõudlus
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G pakub kiiret ja tõhusat jõudlust, kuna selles on võimas Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G kiibistik. Telefon töötab operatsioonisüsteemiga Android 12, kuid seda saab uuendada Android 13 ja OxygenOS 13 versioonidele. Tänu Octa-core protsessorile ja Adreno 619 GPU-le võite oodata sujuvat multitegumtööd ja silmapaistvat graafilist jõudlust.
Suur sisemälu ja ram
Telefon on varustatud 128GB sisemäluga ja saadaval on kaks varianti, kas 6GB või 8GB RAM-iga. Mälu saab laiendada microSDXC-kaardi abil, mida kasutatakse aga samas pesas ühe SIM-kaardiga. Tänu UFS 2.2-tehnoloogiale saate ka kiiremad andmeedastuskiirused.
Muljetavaldavad kaamerafunktsioonid
Tagaküljel asuva kolmekordse kaameraga, sealhulgas 64 MP põhikaameraga, saate jäädvustada oma parimad hetked kõrge detailsusega. Lisaks pakub see 2 MP makrokaamerat ja 2 MP sügavuskaamerat, et luua unikaalseid pilte. Selfide ja videokõnede jaoks on olemas 16 MP esikaamera.
Suurepärane aku kestvus
Võimas 5000 mAh Li-Po aku annab OnePlus Nord CE 2 Lite 5G-le suurepärase aku kestvuse. Telefon toetab lisaks 33W juhtmega laadimist, mis võimaldab teil kiiresti akut laadida, kui see hakkab tühjaks saama.
Ühenduvus ja andurid
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G on varustatud mitmete kaasaegsete ühendusvõimalustega, sealhulgas tugi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2 ja NFC (sõltuvalt turust/piirkonnast). Telefonil on ka mitmeid andureid, sealhulgas küljele paigaldatud sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur ja kompass.
Helikogemus
Optimaalse helikogemuse tagamiseks on OnePlus Nord CE 2 Lite 5G varustatud sisseehitatud kõlari ja 3.5 mm kõrvaklapipesaga. See võimaldab sul nautida oma lemmikmuusikat, olenemata sellest, kas eelistad kuulata otse telefoni kaudu või kõrvaklappide kaudu.
Tehnilised andmed Nord CE 2 Lite 5G
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 33 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,6 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 195 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 75,6 × 164,3 × 8,5 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 64 MP / Makro 2 MP / Sügavus 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.