- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Variant
Seisukord
Klass B: Seadmel esineb tavapärase kasutuse ja kulumise jälgi. Suuri mõlke, tugevaid kahjustusi ega sügavaid kriimustusi siiski ei ole. Loe lähemalt
Värv
Mars Orange
Galaxy Grey
489 €
489 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: GT 7 Pro
Ingen beskrivning tillgänglig
Generell information saknas.
Üksikasjad puuduvad
Selle mudeli kohta puudub täiendav teave.
Tehnilised andmed GT 7 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Aku maht | 6 500 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 120 W · 50% 13 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | LTPO AMOLED |
| Kaal | 223 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Telefoto 50 MP / Ultralainurk 8 MP |
| Energiaklass (EL) |
|
| Parandatavus |
|
| Kukkumiskindlus |
|
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.