- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Sony
-
Xperia 1 IV
Sony
Xperia 1 IV
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Xperia 1 IV
Disain ja ehituskvaliteet
Sony Xperia 1 IV pakub vastupidavat konstruktsiooni, millel on nii esikülg kui ka tagakülg Gorilla Glass Victus'ist, ümbritsetud alumiiniumraamiga. Telefon on lisaks IP65/IP68-klassi kaitsega, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel ning suudab taluda vees sukeldamist kuni 1.5 meetri sügavuseni 30 minutit. Mõõtmetega 165 × 71 × 8.2 mm ja kaaluga 185 g on see nii mugav kui ka meeldiv käes hoida.
Ekraan ja kuva
Sony Xperia 1 IV on varustatud suure 6,5-tollise OLED-ekraaniga, mis suudab kuvada 1 miljardit värvi, 120Hz värskendussageduse ja HDR BT.2020 toega. Sellel on ekraani keha suhe ~84,2% ja resolutsioon 1644 × 3840 pikslit, mis annab pikslitiheduseks ~643 ppi. Ekraani kaitseb Corning Gorilla Glass Victus, mis tagab lisakindluse.
Jõudlus ja salvestusruum
Sony Xperia 1 IV-ga saad tipptasemel jõudluse tänu sisseehitatud Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) kiibile ja Octa-core protsessorile. Telefon töötab Android 12 operatsioonisüsteemiga, kuid seda saab uuendada Android 13 versioonile. Saadaval on sisemälu kas 256GB või 512GB, mõlemad koos 12GB RAM-iga. Samuti on olemas versioon, millel on 512GB sisemälu ja koguni 16GB RAM-i.
Kaamerafunktsioonid
Sony Xperia 1 IV on varustatud muljetavaldava 12-megapikslise põhikaameraga, millel on Zeiss-optika ja Zeiss T*-läätsekattega. Kaamera pakub ka LED-välklampi, panoraamrežiimi, HDR-i ja silmade jälgimist. Videofunktsioon võimaldab salvestada 4K-s kuni 120 kaadrit sekundis. Selfide jaoks on olemas 12-megapiksline kaamera koos HDR-iga ja võimalusega salvestada videot 4K@30fps.
Heli ja kommunikatsioon
Telefon on varustatud stereokõlarite ja 3.5mm kõrvaklappide pesaga. See toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli ja Snapdragon Soundi optimaalse helikogemuse jaoks. Kommunikatsioonipoolel pakub Sony Xperia 1 IV Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2 ja NFC. Samuti on tugi GPS, GLONASS, BDS, GALILEO ja QZSS täpseks positsioneerimiseks.
Aku ja laadimine
Sony Xperia 1 IV on varustatud Li-Po 5000 mAh akuga, mida laetakse 30W kaabliga, toetades PD3.0 ja PPS. See võimaldab telefoni laadida 50% vaid 30 minutiga. Telefon toetab ka juhtmevaba laadimist ja vastupidist juhtmevaba laadimist.
Saadaval värvid
Sony Xperia 1 IV on saadaval musta, valge ja lilla värviga. Kõik mudelid on sama kõrge kvaliteediga viimistluse ja vastupidava konstruktsiooniga, mis võimaldab sul valida värvi, mis sobib kõige paremini sinu isikliku stiiliga.
Tehnilised andmed Xperia 1 IV
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% 30 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 185 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 71 × 165 × 8,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.2 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 12 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 12 MP / Telefoto 12 MP / Ultralainurk 12 MP / Sügavus 0 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.