- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Mi Note 10
Xiaomi
Mi Note 10
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14 Ultra
-
14
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12X
-
12T
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 Pro 5G
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco F3
-
Poco X3 Pro
-
Poco M3
-
Poco F2 Pro
-
Mi Note 10
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Poco X6 Pro 5G
Filtreeri
Xiaomi
Mi Note 10
Variant
Seisukord
Klass B: Seadmel esineb tavapärase kasutuse ja kulumise jälgi. Suuri mõlke, tugevaid kahjustusi ega sügavaid kriimustusi siiski ei ole. Loe lähemalt
Värv
Aurora Green
Glacier White
Midnight Black
109 €
109 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Mi Note 10
Disain ja mõõtmed
Xiaomi Mi Note 10 on konstrueeritud klaasesikülje ja klaasist tagaküljega (mõlemad Gorilla Glass 5) ning alumiiniumraamiga. Selle mõõtmed on 157,8 × 74,2 × 9,7 mm ja kaal 208 g, muutes selle nii vastupidavaks kui ka kompaktseks telefoniks käes hoidmiseks.
Ekraan ja kaitse
Telefonil on 6,47-tolline AMOLED-ekraan, mis annab ekraani ja korpuse suhteks ~87,8%. Ekraani resolutsioon on 1080 × 2340 pikslit ja tihedus ~398 ppi. Lisaks on ekraan kaitstud Corning Gorilla Glass 5-ga, mis pakub tugevat kaitset kriimustuste ja kahjustuste eest.
Jõudlus ja salvestusruum
Xiaomi Mi Note 10 kasutab Qualcomm SDM730 Snapdragon 730G kiibistikku ja töötab Android 9.0 (Pie) operatsioonisüsteemiga, mis on uuendatav Android 11, MIUI 12 versioonile. See telefon pakub sisemälu kas 128GB või 256GB, mõlemad koos 6GB RAM-iga. Pange tähele, et täiendava salvestusruumi jaoks ei ole kaardipilu.
Silmapaistvad kaamerafunktsioonid
Telefonil on tagaküljel viie kaamera seadistus, sealhulgas 108 MP põhikaamera. See kaamerakonfiguratsioon pakub erinevaid funktsioone, nagu laser-AF, Quad-LED dual-tone välk ja HDR. Videote salvestamine on võimalik kuni 4K@30fps. Lisaks on olemas 32 MP esikaamera kvaliteetsete selfide ja videovestluste jaoks.
Helikvaliteet
Sisseehitatud kõlari ja 3,5 mm pesa abil pakub Xiaomi Mi Note 10 suurepärast helikvaliteeti. Seade toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli, mis tagab ülimalt kvaliteetse helielamuse, olgu siis muusikat kuulates või filme vaadates.
Side ja ühendused
Xiaomi Mi Note 10 toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct ning Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD. Sellel on ka GPS, GLONASS, GALILEO, BDS positsioneerimiseks. Telefonil on NFC ja infrapuna port lisasidusvõimaluste ja funktsioonide jaoks.
Aku kestvus ja laadimine
Xiaomi Mi Note 10-l on sisseehitatud Li-Po 5260 mAh aku, mis pakub muljetavaldavat aku kestvust. Telefon toetab 30 W juhtmega laadimist, millega saab aku laadida 30 minutiga 58% peale ja 65 minutiga 100% peale.
Värvivalikud
Xiaomi Mi Note 10 pakub valikut rafineeritud värve, mille seast valida. Saad selle mudeli kas Aurora Green, Glacier White või Midnight Black värvitoonis, olenevalt sinu isiklikust maitsest ja stiilist.
Tehnilised andmed Mi Note 10
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2019 |
| Aku maht | 5 260 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 30 W · PD · 50% 30 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 208 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 74,2 × 157,8 × 9,7 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 108 MP / Telefoto 12 MP / Telefoto 8 MP / Ultralainurk 20 MP / Makro 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.