- Avaleht
- Kasutatud tahvelarvuti
-
Galaxy Tab S10+
Samsung
Galaxy Tab S10+
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Beskrivning av Galaxy Tab S10+
Tahvelarvuti tulevikuks
Samsung Galaxy Tab S10+ on tulevikule orienteeritud tahvelarvuti, millel on nii 5G-ühilduvus kui ka Android 14 koos One UI 6.1-ga. Mediatek Dimensity 9300+ kiip pakub kiiret ja stabiilset jõudlust, samas kui pühendatud microSDXC mälukaardipesa võimaldab laiendatud salvestusruumi lisaks sisemisele mahule, mis ulatub kuni 512GB ja 12GB RAM-i.
Tugev ja elegantne konstruktsioon
See mudel on valmistatud klaasesiosaga ja tugevdatud alumiiniumkorpusega, mis tagab tugeva ja vastupidava disaini. See vastab IP68-standardile, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel, sukeldatav kuni 1,5 meetri sügavusele 30 minutiks. Suurus on 285,4 × 185,4 × 5,6 mm ja kaal jääb vahemikku 571 g kuni 576 g, olenevalt sellest, kas tegemist on Wi-Fi või 5G-mudeliga.
Koge maailma hd-s
Samsung Galaxy Tab S10+ pakub muljetavaldavat visuaalset elamust oma 12,4-tollise Dynamic AMOLED 2X-ekraaniga, mis toetab 120Hz ja HDR10+. Ekraani ja korpuse suhe on umbes 84,3% ning resolutsioon 1752 × 2800 pikslit, mis tagab rikkalikult detailse pildi igas olukorras.
Jäädvusta iga hetk
13 MP põhikaamera ja 8 MP ultra laia nurgaga kaameraga saad teha imelisi fotosid igas keskkonnas. Kaameral on sellised funktsioonid nagu LED-välklamp, HDR ja panoraam. Lisaks saab salvestada videot kuni 4K-kvaliteediga 30 kaadrit sekundis. Sellel tahvelarvutil on ka 12 MP selfie-kaamera, millel on 120-kraadine ultra laia nurga vaade.
Muljetavaldav helikogemus
Tahvelarvutil on neli stereokõlarit, mis pakuvad rikkalikku ja selget helipilti. Kuid märkige, et sellel mudelil puudub 3,5 mm kõrvaklapipesa, seetõttu on eelistatud kasutada juhtmevabasid kõrvaklappe või USB Type-C kõrvaklappe.
Tõhus ja pikaajaline aku tööaeg
Samsung Galaxy Tab S10+ on varustatud Li-Po 10090 mAh akuga, mis tagab pikaajalise aku tööea. Seade toetab ka kuni 45W kiirlaadimist, et saaksite kiiresti pärast laadimispausi uuesti alustada.
Ühenduvus ja funktsioonid
Tahvelarvutil on tugi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 ja GPS jaoks. Lisaks on sel praktilisi funktsioone, nagu ekraani all olev sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedussensor ja kompass. Mudel toetab ka Samsung DeX-i ja "Circle to Search" funktsiooni, mis muudab kasutamise ja navigeerimise lihtsaks.
Valikud ja vastupidavus
Samsung Galaxy Tab S10+ on saadaval värvides Moonstone Gray ja Platinum Silver. Sellel on energiaklass G ja vastupidavusklass C, mis tähendab, et see on suhteliselt energiatõhus ja vajadusel lihtsasti parandatav.
Tehnilised andmed Galaxy Tab S10+
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Aku maht | 10 090 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 45 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 12,4 " |
| Ekraanitehnoloogia | Dynamic AMOLED 2X |
| Kaal | 576 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 185,4 × 285,4 × 5,6 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.2, magnetic connector |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 12 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 13 MP / Ultralainurk 8 MP |
| Energiaklass (EL) |
|
| Parandatavus |
|
| Kukkumiskindlus |
|
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.