- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- LG
-
Nexus 5X
LG
Nexus 5X
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Nexus 5X
Lg nexus 5x kohta
LG Nexus 5X on nutitelefon, mis tuli turule oktoobris 2015. Telefon, mis on varustatud Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 protsessoriga ja Android 6.0 (Marshmallow) operatsioonisüsteemiga, mida saab uuendada Android 8.0 (Oreo) versiooniks, pakub kasutajatele sujuvat kasutajakogemust ja ligipääsu laiale valikule rakendustele ja funktsioonidele.
Disain ja konstruktsioon
See mudel, mõõtmetega 147 × 72.6 × 7.9 mm ja kaaluga vaid 136 g, on nii kompaktne kui ka kerge kanda. Sellel on eesmine klaasekraan (Gorilla Glass 3), samas kui tagakülg ja raam on valmistatud plastist. Samuti on see varustatud Nano-SIM-kaardi pesaga.
Ekraan
LG Nexus 5X on varustatud 5,2-tollise IPS LCD-ekraaniga, mis annab ekraani ja korpuse suhte umbes 70,2%. Resolutsiooniga 1080 × 1920 pikslit ja pikslitihedusega ~423 ppi pakub ekraan selgeid ja teravaid pilte.
Jõudlus
LG Nexus 5X pakub kiiret ja sujuvat kasutuskogemust tänu Hexa-core (4 × 1.4 GHz Cortex-A53 & 2 × 1.8 GHz Cortex-A57) protsessorile ja Adreno 418 GPU-le. See on saadaval kahes sisemäluseadmes, üks 16GB ja 2GB RAM-iga ning teine 32GB ja 2GB RAM-iga.
Kaamerafunktsioonid
Sellel on 12,3 MP tagumine kaamera koos laser AF-iga, Dual-LED kahetoonilise välguga, HDR ja panoraamfunktsioonidega, mis võimaldavad teha suurepäraseid fotosid ja 4K-videoid. Esikaamera on 5 MP ja toetab HDR-i, mis võimaldab teha suurepäraseid selfisid.
Aku
LG Nexus 5X on varustatud mittevahetatava Li-Po 2700 mAh akuga, mis pakub piisavalt energiat, et hoida telefoni terve päeva jooksul töös tavakasutuse korral.
Sideühendus ja andurid
Telefonil on mitmesuguseid sidefunktsioone, sealhulgas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, GPS, GLONASS ja NFC. Samuti on telefonil mitmesuguseid andureid, sealhulgas sõrmejäljelugeja (paigaldatud tagaküljele), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur, kompass ja baromeeter.
Värvivalikud
See mudel on saadaval Carbon, Quartz ja Ice värvitoonides.
Tehnilised andmed Nexus 5X
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2015 |
| Aku maht | 2 700 mAh |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 5,2 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 136 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 72,6 × 147 × 7,9 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 5 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 12 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.