- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Motorola
-
Edge 60 Pro
Motorola
Edge 60 Pro
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Edge 60 Pro
Stiilne disain ja vastupidav konstruktsioon
Motorola Edge 60 Pro pakub teile mobiili, mis ei näe mitte ainult hea välja, vaid peab vastu ka karmidele tingimustele. Gorilla Glass 7i esikülje, plastist serva ja silikoonpolümeerist tagaküljega on see nii stiilne kui ka vastupidav. Samuti on see tolmu- ja veekindel vastavalt IP68/IP69 standarditele, mis tähendab, et see võib taluda kõrgsurvepesu ja olla kuni 1,5 meetri sügavusel vees kuni 30 minutit.
Muljetavaldav ekraan
Motorola Edge 60 Pro on varustatud suure 6,7-tollise P-OLED-ekraaniga, mis toetab 1 miljardit värvi, 120Hz värskendussagedust ja HDR10+ tehnoloogiat. Ekraani heledus ulatub kuni 4500 nitti ja sellel on 1220 × 2712 pikslit resolutsioon, pakkudes suurepärast pildielamust.
Android ja jõudlus
See nutitelefon on varustatud Android 15-ga ning seda saab uuendada veel kolme suure Androidi värskendusega. Tänu Mediatek Dimensity 8350 Extreme kiibile ja kuni 16 GB RAM-ile pakub see kiiret ja sujuvat jõudlust.
Suur mälu
Motorola Edge 60 Pro-l ei ole mälukaardipesa, kuid see kompenseerib selle suure sisemälu abil. Saate valida 256 GB vahel, millel on kas 8 või 12 GB RAM-i, või 512 GB, millel on kas 12 või 16 GB RAM-i.
Suurepärane kaamera
Nutitelefon on varustatud kolmikkaameraga 50 MP + 10 MP + 50 MP, mis teeb suurepäraseid fotosid igasugustes valgustingimustes. Lisaks on sellel 50 MP esikaamera, mis sobib ideaalselt kõrgekvaliteediliste selfide tegemiseks.
Helikvaliteet
Motorola Edge 60 Pro-l on stereokõlarid koos Dolby Atmos-iga, pakkudes suurepärast helikogemust. Sellel puudub 3,5 mm kõrvaklappide pesa, kuid see toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli.
Traadita tehnoloogia
Traadita tehnoloogiaga nagu Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Bluetooth, GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NavIC ja NFC, saate hõlpsasti ühendada teiste seadmetega ja navigeerida olenemata teie asukohast.
Suur aku koos kiire laadimisega
Motorola Edge 60 Pro-l on suur 6000 mAh aku, mis tagab pika aku kasutusaja. Lisaks toetab see kiiret laadimist 90W kaabli, 15W juhtmevaba ja 5W pöördvoolu abil, mis tähendab, et saad selle kiiresti täis laadida, kui aku hakkab tühjaks saama.
Tehnilised andmed Edge 60 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2025 |
| Aku maht | 6 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 90 W · PD3.0 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | P-OLED |
| Kaal | 186 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 73,1 × 160,7 × 8,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 50 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Telefoto 10 MP / Ultralainurk 50 MP |
| Energiaklass (EL) |
|
| Parandatavus |
|
| Kukkumiskindlus |
|
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.