- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Motorola
-
Edge 50 Pro
Motorola
Edge 50 Pro
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Edge 50 Pro
Muljetavaldav ekraan
Motorola Edge 50 Pro on varustatud P-OLED-ekraaniga, millel on 1B värvi, HDR10+ ja tippkirkus 2000 nitti. Ekraan on 6.7 tolli suur ja selle resolutsioon on 1220 × 2712 pikslit, mis annab pikslitiheduseks umbes 446 ppi. Lisaks on ekraanil 144Hz värskendussagedus, mis tagab sujuva ja kiire kasutajakogemuse.
Tugev jõudlus
Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 kiibistikuga 4 nm peal töötav Motorola Edge 50 Pro pakub tugevat jõudlust. Octa-core protsessori ja Adreno 720 GPU-ga suudab see seade hakkama saada kõikide teie igapäevaste ülesannetega ja enamgi veel. Lisaks tuleb see Android 14-ga, koos kuni kolme suure Androidi uuendusega.
Suure mahutavusega salvestusruum
Motorola Edge 50 Pro pakub kuni 512GB sisemälu ja 12GB RAM-i, andes sulle piisavalt ruumi oma failide, rakenduste ja multimeedia salvestamiseks. Pane tähele, et sellel mudelil ei ole mälukaardi pesa.
Suurepärane kaamera
See seade on varustatud kolmekordse tagakaameraga, mis sisaldab 50 MP põhisensorit, 10 MP telefotosensorit ja 13 MP ülilainurk sensorit. Need kaamerad toetavad funktsioone nagu laser AF, LED-välk, panoraam ja HDR. Lisaks on sellel 50 MP selfie-kaamera.
Kvaliteetne heli
Motorola Edge 50 Pro on varustatud stereokõlaritega ja toetab Snapdragon Sound'i, pakkudes suurepärast helikogemust. Pange tähele, et sellel mudelil puudub 3.5mm kõrvaklappide pesa.
Tugev ehitus
Klaasesikülje, kas plast- või silikoonpolümeerist tagakülje (ökoloogiline nahk) ja alumiiniumraamiga on Motorola Edge 50 Pro nii stiilne kui ka vastupidav. Lisaks on see IP68-klassi kaitsega, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel (võib sukeldada kuni 1,5 m sügavusele 30 minutiks).
Parandatud Ühenduvusvõimekus
See seade toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, samuti mitmeid positsioneerimissüsteeme nagu GPS, GLONASS, GALILEO, BDS ja QZSS. Seadmel on ka NFC ja USB Type-C 3.1 port.
Pikk aku kestvus
Motorola Edge 50 Pro töötab Li-Po 4500 mAh akuga, mis toetab 125W juhtmega laadimist. See tähendab, et aku saab laadida 100% vaid 18 minutiga. Lisaks toetab see 50W juhtmevaba laadimist ja 10W vastupidist juhtmevaba laadimist.
Tehnilised andmed Edge 50 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Aku maht | 4 500 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 125 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | P-OLED |
| Kaal | 186 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 72,4 × 161,2 × 8,2 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 50 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Telefoto 10 MP / Ultralainurk 13 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.