- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Realme
-
12 Pro+
Realme
12 Pro+
Realme
12 Pro+
Variant
Seisukord
Klass A: Seade on peaaegu nagu uus. Võid oodata vaid üksikuid väga väikeseid jälgi ja kasutusmärke. Loe lähemalt
Värv
Submarine Blue
Navigator Beige
Explorer Red
319 €
319 €
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: 12 Pro+
Disain ja koostekvaliteet
Realme 12 Pro+ on vastupidav ja elegantne mobiiltelefon, mille kaal on 196 g ja mõõtmed 161.5 × 74 x 8.8 mm. See on varustatud IP65-sertifikaadiga kaitsega, mis teeb selle tolmukindlaks ja veekindlaks madalsurveliste veejugade vastu. See mobiiltelefon on saadaval värvides Submarine Blue, Navigator Beige ja Explorer Red, mis võimaldab teil valida värvi, mis sobib teie isikliku stiiliga.
Ekraan ja kuva
Telefonil on suur 6,7-tolline AMOLED-ekraan, millel on 1B värvid, 120Hz värskendussagedus ja muljetavaldav heledus kuni 950 nitsi. Ekraani ja korpuse suhe on umbes 90,4% ning eraldusvõimega 1080 × 2412 pikslit, võite oodata elavat ja teravat pildikogemust.
Jõudlus ja salvestusruum
Realme 12 Pro+ on varustatud Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 kiibistikuga (4 nm) ja kaheksatuumalise protsessoriga, mis tagab kiire ja sujuva jõudluse. Sellel on sisemälu alates 128 GB kuni 512 GB ja RAM alates 8 GB kuni 12 GB, mis annab teile palju ruumi oma failide, piltide ja rakenduste jaoks.
Kaamera funktsioonid
See mobiiltelefon pakub tagaküljel kolmekordset kaamerasüsteemi, millel on 50 MP põhikaamera, 64 MP periskoop telefoto-kaamera ja 8 MP ülilainurkkaamera. Lisaks on esiküljel 32 MP selfikaamera. Tänu sellistele funktsioonidele nagu LED-välklamp, HDR ja panoraam, võite oodata muljetavaldavaid pildistamistulemusi.
Aku tööiga
Realme 12 Pro+ on varustatud võimsa 5000 mAh akuga. See toetab 67W kiirlaadimist, mis tähendab, et saad laadida aku 50% täis vaid 19 minutiga. See tagab, et saad oma seadmest maksimumi võtta ilma pidevalt seda laadimata.
Helikvaliteet
Selle mobiiltelefoni teine silmapaistev omadus on selle helikvaliteet. Sellel on sisseehitatud stereokõlarid ja see toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli, pakkudes rikkalikku ja kaasahaaravat helielamust. Siiski tuleb märkida, et sellel puudub 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Side suhtlusfunktsioonid
Realme 12 Pro+ toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2 ja NFC-d (sõltuvalt turust/piirkonnast). Sellel on ka GPS, GLONASS, GALILEO, BDS ja QZSS positsioneerimiseks. Andmeedastuseks ja laadimiseks on olemas USB Type-C 2.0 port.
Turvafunktsioonid
See mobiiltelefon on varustatud ekraani all oleva optilise sõrmejäljelugejaga, mis pakub lisaturvalisust ja teeb seadme avamise lihtsaks. Samuti on olemas teised andurid nagu kiirendusmõõtur, güroskoop, lähendussensor ja kompass, et parandada teie kasutuskogemust.
Tehnilised andmed 12 Pro+
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 67 W · 50% 19 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 196 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 74 × 161,5 × 8,8 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 32 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Periscope telephoto 64 MP / Ultralainurk 8 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.