- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Motorola
-
Moto G32
Motorola
Moto G32
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G54
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Moto G32
Muljetavaldav ekraan
Motorola Moto G32 on varustatud 6,5-tollise IPS LCD-ekraaniga, mille värskendussagedus on 90Hz. Ekraani resolutsioon on 1080 × 2400 pikslit, mis tagab terava ja selge pildi. Lisaks on sellel umbes 85,4% ekraani ja keha suhe, mis pakub suuremat vaatepinda.
Võimas jõudlus
Seda mobiiltelefoni toidab Octa-core-protsessor (4 × 2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4 × 1.9 GHz Kryo 265 Silver) ja see on ehitatud Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) kiibistikule. See tagab kiire ja sujuva kasutajakogemuse, olenemata sellest, kas soovite mängida nõudlikke mänge, surfata internetis või multitegumtöödelda erinevate rakenduste vahel.
Suurepärane kaamera
Motorola Moto G32 on varustatud kolmekordse tagakaameraga. 50 MP põhikaamera koos 8 MP ülilai- ja 2 MP makro-/sügavuskaameraga võimaldab teil jäädvustada igat tüüpi pilte. Lisaks on sellel 16 MP esikaamera suurepäraste selfide tegemiseks.
Suur salvestusmaht
Telefonil on sisemised salvestusvõimalused, mis ulatuvad 64 GB-st kuni 256 GB-ni ja RAM-mälu kuni 8 GB-ni. Sa ei pea muretsema ruumi pärast, kuna on olemas spetsiaalne microSDXC-kaardipesa täiendava salvestuse jaoks.
Pikk aku kestvus
See Motorola telefon on varustatud võimsa 5000 mAh Li-Po akuga, mis tagab pika kasutusaja. Lisaks toetab see 30W juhtmega laadimist, mis võimaldab teil kiiresti akut laadida, kui see hakkab tühjaks saama.
Moodne disain
Moto G32-l on moodne ja elegantne disain, kaaluga 184 grammi. Telefonil on klaasesikülg, plastist tagakülg ja plastist raam. Lisaks on see varustatud veekindla disainiga, mis pakub täiendavat kaitsekihti.
Mitmed ühendusvõimalused
Motorola Moto G32 toetab mitmeid võrgutehnoloogiaid nagu GSM, HSPA ja LTE. Lisaks on sellel Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS, GLONASS, GALILEO, NFC ja FM-raadio. Teil on ka võimalus ühendada kõrvaklapid 3,5 mm pesaga.
Turvalisus ja funktsioonid
Moto G32 on varustatud mitmesuguste anduritega, sealhulgas küljele paigaldatud sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur ja kompass. See tagab turvalise ja kohandatud kasutajakogemuse.
Tehnilised andmed Moto G32
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 30 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 184 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 73,8 × 161,8 × 8,5 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Ultralainurk 8 MP / Macro/depth 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.