- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Mi A2
Xiaomi
Mi A2
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Mi A2
Xiaomi mi a2 ülevaade
Xiaomi Mi A2 on usaldusväärne mobiiltelefon, mis pakub mitmeid muljetavaldavaid funktsioone. Märtsis 2023 turule toodud telefon on saanud populaarseks tänu oma ulatuslikele spetsifikatsioonidele ja taskukohasusele. Saadaval värvides Aqua Blue, Classic Black ja Sea Green.
Disain ja ekraan
Mõõtmetega 164.9 × 76.8 × 9.1 mm ja kaaluga 192 g on Xiaomi Mi A2 nii kompaktne kui ka kerge. Telefonil on suur 6.52-tolline IPS LCD-ekraan, mille lahutusvõime on 720 × 1600 pikslit. See ekraan on ideaalne videote vaatamiseks, mängude mängimiseks või sotsiaalmeedias sirvimiseks.
Jõudlus ja salvestusruum
Xiaomi Mi A2 on varustatud Mediatek Helio G36 kiibistikuga ja sellel on kaheksatuumaline protsessor sujuva ja tõhusa jõudluse tagamiseks. Telefon on saadaval erinevate salvestusruumi võimalustega, alates 32GB kuni 64GB, ja RAM-valikutega 2GB kuni 4GB. Lisaks on olemas spetsiaalne microSDXC-kaardipesa lisasalvestuse jaoks.
Kaamerafunktsioonid
Telefon on varustatud 8 MP põhikaamera ja 0.08 MP abilise objektiiviga, mis teeb sellest suurepärase tööriista fotograafia jaoks. Kaameral on dual-LED välk ja HDR, mis tagavad selguse ja detailid sinu piltides. Selfie-entusiastide jaoks on olemas 5 MP esikaamera.
Heli ja Ühenduvus
Xiaomi Mi A2-l on sisseehitatud kõlar ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa, et nautida muusikat ja meediat. Telefonil on ka Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ja Bluetooth 5.0 traadita ühenduvuse jaoks. Asukoha määramiseks toetab see GPS-i, GLONASS-i, GALILEO-t ja BDS-i.
Turvalisus ja andurid
Telefonil on sisseehitatud kiirendusmõõtur, mida saab kasutada erinevates rakendustes ja mängudes. Kuid sellel seadmel puudub NFC-funktsionaalsus.
Aku kestvus
Xiaomi Mi A2 tagab oma 5000 mAh Li-Po akuga pikaajalise kasutamise. Lisaks toetab see ka 10W juhtmega laadimist, mis teeb telefoni laadimise kiireks ja lihtsaks, kui aku tase on madal.
Operatsioonisüsteem
Telefon töötab Android 12 või 13 (Go edition) operatsioonisüsteemiga, mida täiendab Xiaomi enda kasutajaliides MIUI. See pakub sujuvat ja kohandatavat kasutajakogemust.
Tehnilised andmed Mi A2
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 10 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,5 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 192 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 76,8 × 164,9 × 9,1 mm |
| Laadimispesa | Microusb 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 5 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 8 MP / Auxiliary 0 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.