- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Poco X5 Pro
Xiaomi
Poco X5 Pro
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Poco X5 Pro
Disain ja ehituskvaliteet
Xiaomi Poco X5 Pro-l on vastupidav konstruktsioon, millel on Gorilla Glass 5-ga kaitstud klaasesine ning plastikust tagakülg ja raam. Selle mõõtmed on 162.9 × 76 x 7.9 mm ja kaal 181 grammi, mis teeb selle mugavaks käes hoida. Lisaks on see IP53-sertifikaadiga, mis tähendab, et see on tolmukindel ja talub vertikaalseid veepiisavihmasid.
Ekraan
Telefon on varustatud 6.67-tollise AMOLED-ekraaniga, mis annab ekraani ja keha suhteks umbes 86.8%. Resolutsiooniga 1080 × 2400 pikslit ja tihedusega umbes 395 ppi pakub see selgeid ja teravaid pilte. Ekraan toetab 1B värve, 120Hz, Dolby Visioni ja HDR10+ suurepäraseks visuaalseks kogemuseks.
Operatsioonisüsteem ja jõudlus
Xiaomi Poco X5 Pro töötab Android 12 operatsioonisüsteemiga ja seda saab uuendada Android 13-le. Lisaks on sellel MIUI 14 POCO jaoks ning seda toidab Qualcommi Snapdragon 778G 5G kiibistik. Tänu kaheksatuumalisele CPU-le ja Adreno 642L GPU-le pakub see seade sujuvat ja kiiret kasutuskogemust.
Mälu ja salvestusruum
Telefon tarnitakse kas 128 GB sisemälu ja 6 GB RAM-iga või 256 GB sisemälu ja 8 GB RAM-iga. Pange tähele, et täiendava salvestusruumi jaoks ei ole olemas mälukaardipesa. Salvestusruum on UFS 2.2 tüüpi, mis tagab kiire failiedastuse ja lühikesed laadimisajad.
Kaamerafunktsioonid
Xiaomi Poco X5 Pro on varustatud kolmekordse tagakaameraga. Peamine kaamera on 108MP, millele lisandub 8MP ülilainurkkaamera ja 2MP makrokaamera. Telefonil on ka 16MP selfikaamera. Mõlemad kaamerad toetavad HDR ja panoraami ning suudavad salvestada videot kuni 1080p 60fps-ga.
Heli ja side
See seade on varustatud stereokõlarite ja 3,5 mm kõrvaklappide pesaga. See toetab 24-bit/192kHz Hi-Res heli, et pakkuda ülimat helikogemust. Seadmel on mitu ühendusvõimalust, sealhulgas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2 ja NFC, sõltuvalt turust ja piirkonnast.
Aku tööiga
Xiaomi Poco X5 Pro on varustatud 5000 mAh Li-Po akuga. See toetab 67W juhtmega laadimist, mis tähendab, et saad laadida 100% vaid 45 minutiga. Lisaks toetab see 5W vastupidist juhtmega laadimist.
Värvivalikud
Xiaomi Poco X5 Pro on saadaval värvitoonides Astral Black, Horizon Blue ja Poco Yellow, mis annab teile võimaluse valida värv, mis sobib teie isikliku stiiliga.
Tehnilised andmed Poco X5 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 67 W · PD3.0, QC4 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 181 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 76 × 162,9 × 7,9 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 108 MP / Ultralainurk 8 MP / Makro 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.