- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Redmi Note 12 PRO 5G
Xiaomi
Redmi Note 12 PRO 5G
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Redmi Note 12 PRO 5G
Silmapaistev jõudlus ja kiirus
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G on varustatud suure jõudlusega Mediatek Dimensity 1080 kiibistikuga, mis on toodetud 6 nm tehnoloogiaga. Sellel on kaheksatuumaline protsessor, mis sisaldab 2 × 2.6 GHz Cortex-A78 ja 6 × 2.0 GHz Cortex-A55 tuumasid, tagades nutitelefonile silmapaistva jõudluse ja kiiruse. Telefon töötab Android 12 ja MIUI 13 operatsioonisüsteemidega, pakkudes sujuvat ja intuitiivset kasutajakogemust.
Kaasahaarav ekraanikogemus
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G on loodud pakkuma kaasahaaravat vaatamiskogemust oma suure 6,67-tollise AMOLED-ekraaniga, mis toetab 1B värve, 120Hz, Dolby Visioni ja HDR10+. Ekraanil on kõrge 1080 × 2400 piksliline resolutsioon ja seda kaitseb Corning Gorilla Glass 5 lisakindluse tagamiseks.
Muljetavaldavad kaamerafunktsioonid
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G on varustatud kolmik-peakaameraga, mis sisaldab 50 MP lainurkkaamerat, 8 MP ülilainurkkaamerat ja 2 MP makrokaamerat. Telefonil on ka 16 MP selfie-kaamera. Mõlemad kaamerad pakuvad HDR-tuge ja võimalust salvestada videot kuni 4K resolutsiooniga 30 kaadrit sekundis.
Vastupidav ja vastupidav disain
Klaasist korpuse ja plastist raamiga Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G pakub vastupidavat ja vastupidavat disaini. See on loodud igapäevaste väljakutsete vastu pidamiseks, IP53-klassi tolmu- ja veekindlusega vertikaalsete veejugade suhtes. Telefon kaalub 187 g ja selle mõõtmed on 163 × 76 × 8 mm.
Suur salvestusmaht
See nutitelefon on saadaval mitmes variandis, mille sisemälu on 128GB või 256GB ja RAM on 6GB, 8GB või 12GB. Sellise helde salvestusmahu ja töömälu abil saate salvestada suuri andmemahtusid ja hallata mitut rakendust ning ülesannet samaaegselt ilma probleemideta.
Pikk aku tööaeg
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G on varustatud võimsa 5000mAh Li-Po akuga. 67W juhtmega laadimisega saab akut laadida kuni 50% vaid 15 minutiga ja 100% 46 minutiga, mis võimaldab teil telefoni pikka aega kasutada ilma sagedase laadimiseta.
Suurepärane helikvaliteet
Nutitelefonil on stereokõlarid ja tugi 24-bit/192kHz Hi-Res-helile, mis tagab suurepärase helikvaliteedi. Samuti on olemas 3,5 mm kõrvaklappide pesa kasutajatele, kes eelistavad muusikat kuulata või videoid vaadata kõrvaklappidega.
Täiustatud suhtlusfunktsioonid
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G pakub mitmeid täiustatud suhtlusfunktsioone. See toetab Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, kahe sagedusriba, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2, A2DP, LE ja NFC (sõltuvalt turust/piirkonnast). Telefonil on ka infrapuna port ja USB Type-C 2.0 OTG-ühendus kiireks andmeedastuseks.
Tehnilised andmed Redmi Note 12 PRO 5G
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2022 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 67 W · PD3.0 · 50% 15 minutiga |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 187 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 76 × 163 × 8 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Ultralainurk 8 MP / Makro 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.