- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Xiaomi
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Redmi Note 13 Pro+ 5G
Ekraan ja disain
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G pakub suurt ja eredat 6.67-tollist ekraani, mille resolutsioon on 1220 × 2712 pikslit. Ekraanil on AMOLED-paneel, mis suudab kuvada kuni 68 miljardit värvi. 120Hz värskendussagedusega saate nautida sujuvat ja reageerivat kogemust. Telefonil on vastupidav disain Corning Gorilla Glass Victus esipaneeliga, mis pakub lisakaitset. IP68-reiting tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel kuni 1.5 meetrit 30 minutit.
Jõudlus
Varustatud Mediatek Dimensity 7200 Ultra kiibistikuga, pakub see telefon uskumatut jõudlust ja tõhusust. Kuni 16 GB RAM-iga saate hõlpsasti hallata mitut rakendust samaaegselt ilma, et telefon tunduks aeglane või hanguks. Telefonil on ka Mali-G610 MC4 GPU, et toime tulla graafikanõudlike mängude ja rakendustega.
Salvestusruum
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G pakub erinevaid salvestusvõimalusi, alates 256GB kuni 512GB sisemälu. Ükskõik, millise valiku teete, võite olla kindel, et teil on piisavalt ruumi oma rakenduste, fotode ja failide jaoks. Palun pange tähele, et sellel mudelil ei ole mälukaardi pesa.
Kaamera
Telefonil on tagaküljel kolmekordne kaamera, sealhulgas 200 MP põhikaamera uskumatult üksikasjalike piltide jaoks. Samuti on olemas 8 MP ülilainurkkaamera ja 2 MP makrokaamera. 16 MP esikaamera pakub suurepärast pildikvaliteeti selfide ja videokõnede jaoks.
Kiire laadimine
Võimsa Li-Po 5000 mAh akuga saate telefoni kasutada terve päeva ilma laadimata. Lisaks toetab see kuni 120W kiirlaadimist, mis tähendab, et saate laadida kuni 100% vaid 19 minutiga.
Helikvaliteet
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G pakub suurepärast helikvaliteeti tänu oma stereokõlaritele. Kuigi seadmel puudub 3,5 mm kõrvaklappide pesa, toetab see juhtmevaba heli edastust kõrglahutusega (24-bit/192kHz Hi-Res & Hi-Res juhtmevaba heli), mis võimaldab nautida muusikat tipptasemel kvaliteediga.
Ühenduvus
See mudel toetab 5G-võrke ülikiireks andmeedastuseks. Sellel on ka Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.3 ja NFC (sõltuvalt turust ja piirkonnast). Lisaks on olemas infrapuna port erinevate seadmete kaugjuhtimiseks.
Operatsioonisüsteem
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G töötab Android 13-ga, võimaldades saada kuni kolm suurt Androidi uuendust. Telefonil on ka HyperOS, Androidi kohandatud versioon, mis pakub lisafunktsioone ja kohandamisvõimalusi.
Tehnilised andmed Redmi Note 13 Pro+ 5G
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2023 |
| Aku maht | 5 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 120 W · PD3.0 |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,7 " |
| Ekraanitehnoloogia | AMOLED |
| Kaal | 199 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 74,2 × 161,4 × 8,9 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | Ei |
| Esikaamera | 16 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 200 MP / Ultralainurk 8 MP / Makro 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.