- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Huawei
-
Mate 40 Pro
Huawei
Mate 40 Pro
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Mate 40 Pro
Muljetavaldav ekraan
Huawei Mate 40 Pro on varustatud 6,76-tollise OLED-ekraaniga, millel on HDR10 ja 90Hz värskendussagedus. Umbes 94,1% ekraani ja kere suhte ning 1344 × 2772 pikslise resolutsiooniga pakub see nutitelefon suurepärast pildikvaliteeti ja ületamatut visuaalset kogemust.
Kõrge jõudlus
Toetudes Kirin 9000 5G kiibistikule, pakub Mate 40 Pro uskumatult kiiret ja sujuvat kasutuskogemust. Sellel on kaheksatuumaline protsessor ja see töötab Android 10, EMUI 11-ga, kuid ilma Google Play teenusteta. Lisaks on sellel 8 GB RAM, mis tagab kiire mitmeülesandelise töötamise.
Erakordne kaamera
See nutitelefon teeb professionaalse kvaliteediga fotosid, olles varustatud kolmekordse tagakaameraga, mis sisaldab 50 MP põhikaamerat, 12 MP periskoopteleskoopkaamerat ja 20 MP ülilainurkkaamerat. Lisaks pakub see laia valikut funktsioone, sealhulgas Leica optikat, LED-välku ja HDR-i.
Esimene klassi salvestusmaht
See telefon on varustatud sisemise salvestusmahuga 128GB, 256GB või 512GB. Tänu UFS 3.1-tehnoloogiale saad oma failid ja andmed kiiresti ja lihtsalt salvestada.
Kvaliteetne heli
Stereo kõlarite ja 32-bit/384kHz heliga pakub Huawei Mate 40 Pro suurepärast helikogemust. Pange tähele, et sellel puudub 3,5 mm kõrvaklappide pesa.
Täiustatud ühendusvõimalused
Telefon toetab GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE ja 5G-võrke, pakkudes kiiret ja stabiilset ühendust ükskõik kus te ka ei viibiks. Lisaks on telefonil Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2 ja NFC, et veelgi suuremat ühenduspaindlikkust pakkuda.
Vastupidav ja veekindel disain
Huawei Mate 40 Pro-l on atraktiivne disain, mis koosneb klaasist esiküljest ja kas klaasist või ökonahast tagaküljest, mida raamib alumiinium. Seade on lisaks IP68-reitinguga, mis tähendab, et see on tolmukindel ja veekindel.
Vastupidav aku
4400 mAh Li-Po akuga varustatud nutitelefon pakub pikka aku kestvust. See toetab 66W juhtmega laadimist, 50W juhtmevaba laadimist ja 5W pöördjuhtmevaba laadimist, mis tähendab, et sa ei pea muretsema, et aku päeva jooksul tühjaks saab.
Tehnilised andmed Mate 40 Pro
| 5G tugi | Jah |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2020 |
| Aku maht | 4 400 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 66 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,8 " |
| Ekraanitehnoloogia | OLED |
| Kaal | 212 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 75,5 × 162,9 × 9,1 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 3.1 |
| Mälukaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Esikaamera | 13 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 50 MP / Periscope telephoto 12 MP / Ultralainurk 20 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.