- Avaleht
- Kasutatud telefonid
- Xiaomi
-
Redmi Note 8T
Xiaomi
Redmi Note 8T
Meie brändid
Filtreeri
Meie mudelid
Filtreeri
Täielikult toimiv
Testitud 50-punktilise kontrollnimekirja järgi
Laadimiskaabel kaasas
Kaabel on kaasas. Järgmises etapis saate lisada parema laadija.
Garantii ja pretensiooniõigus
3-aastane pretensiooniõigus vastavalt tarbijakaitseseadusele. Lisaks pakume 12 kuu pikkust garantiid.
Lukustamata
Kasuta ükskõik millist operaatorit.
Hea aku
Aku tervis on alati heas seisukorras.
14 päeva tagastusõigus
Nii poes kui ka veebis. Täielikud tingimused
Mida meie kliendid räägivad
Kirjeldus: Redmi Note 8T
Disain ja ehituskvaliteet
Mõõtmetega 161.1 × 75.4 × 8.6 mm ja kaaluga 200 g on Xiaomi Redmi Note 8T vastupidav ja hästi tasakaalustatud nutitelefon. Telefoni esikülg ja tagakülg on valmistatud vastupidavast Gorilla Glass 5 klaasist, samas kui raam on plastikust, mis annab luksusliku tunde ja kaitse kahjustuste eest.
Ekraani omadused
Xiaomi Redmi Note 8T on varustatud 6,3-tollise IPS LCD-ekraaniga, mille muljetavaldav lahutusvõime on 1080 × 2340 pikslit. Ekraan katab umbes 80,2% telefoni pinnast, pakkudes suurt ja kutsuvat vaatamisala. Ekraani kaitseb Corning Gorilla Glass 5, mis suurendab selle vastupidavust ja kriimustuskindlust.
Jõudlus ja salvestusruum
Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 kiibistik ja kaheksatuumaline protsessor tagavad, et Xiaomi Redmi Note 8T pakub sujuvat ja efektiivset kasutuskogemust. Telefonil on sisemälu 32GB/64GB/128GB ja 3GB/4GB RAM, samuti microSDXC-kaardipesa täiendava salvestusruumi jaoks.
Põhikaamera
Telefon on varustatud võimsa neljakaameraga tagaküljel, sealhulgas 48 MP lainurkkaamera, 8 MP ülilainurkkaamera ja kaks 2 MP kaamerat makro- ja sügavusfotograafia jaoks. Lisaks on kaameral LED-välk, HDR ja panoraamfunktsioonid, et parandada fotokvaliteeti.
Selfie-kaamera
Selfie-entusiastidele pakub Xiaomi Redmi Note 8T 13 MP esikaamerat HDR ja panoraamfunktsioonidega. Kaamera tagab selged ja üksikasjalikud selfi-fotod, muutes selle ideaalseks videokonverentside ja selfie-fotograafia jaoks.
Helikvaliteet
Redmi Note 8T on sisseehitatud kõlar ja tugi 3,5 mm kõrvaklappide pesale, mis pakub rikkalikku ja detailset helikogemust. Ükskõik, kas kuulad muusikat, vaatad filme või mängid mänge, helikvaliteet avaldab muljet.
Ühenduvus
Telefonil on mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, GPS, GLONASS, BDS, NFC ja Infrapuna port. Samuti on sellel USB Type-C 2.0 port kiireks laadimiseks ja andmeedastuseks.
Aku kestvus
Xiaomi Redmi Note 8T on varustatud eemaldamatu 4000 mAh Li-Po akuga. Aku toetab 18 W juhtmega kiirlaadimist, pakkudes pikemat aku kestvust ja kiiret laadimist, mis võimaldab telefoni kasutada terve päeva ilma seda laadimata.
Tehnilised andmed Redmi Note 8T
| 5G tugi | Ei |
|---|---|
| Väljalaskeaasta | 2019 |
| Aku maht | 4 000 mAh |
| Laadimine (kaabel) | 18 W |
| Laadimine (juhtmevaba) | Ei |
| Ekraani suurus | 6,3 " |
| Ekraanitehnoloogia | IPS LCD |
| Kaal | 200 g |
| Mõõdud (l × k × s) | 75,4 × 161,1 × 8,6 mm |
| Laadimispesa | Usb type-c 2.0 |
| Mälukaart | microSD |
| Esikaamera | 13 MP |
| Tagakaamera | Lainurk 48 MP / Ultralainurk 8 MP / Makro 2 MP / Sügavus 2 MP |
Liitu meie
uudiskirjaga!
Saa uudiseid, sooduskoode, pakkumisi ja palju muud. Võid oma tellimuse igal ajal lõpetada.